Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Sranda závod agility v HafBO

Na Velikonoční pondělí zbil nejdřív páníček paničku nějakým klackem, to asi aby rychleji běhala a pak jsme vyrazili na cvičák v Řeporyjích. Byla tam spousta kamarádů. viděli jsme po dlouhé době i Desdemonu, která sice neběžela, ale přišla se na závod podívat. Běžely se 3 běhy, jeden normální, druhý na rychlost a při třetím jsme si vyměnili páníčky. Já běžela s Bárou od Jackynky a Tobbyho a panička zas s Aegusem. Závod se nám docela povedl, skončily jsme druhé v celkovém pořadí. Samozřejmě to zase skazila panička, která se ztratila na parkuru. Já na ní ale trpělivě čekala, takže jsme nakonec doběhly správně, ale pomaleji, než bysme mohly. Fotky jsou na mém rajčeti.
 Taky jsme v neděli byli na návštěvě u paniččiny babičky, kde byla i Trixinka, akorát obě paničky zapomněly foťák, takže nemáme ani žádné fotky. Zato jsme se tam pořádně nadlábly, pořád nám někdo něco dával, takže jsme přijely domů unaveny jídlem. Ani mi nebylo blbě, já strávím holt všechno.
 V úterý jsme byly zase na cvičáku v Jinonicích. Cvičíme teď pořád poslušnost na zkoušku. Na obrany nás bylo málo, takže jsem měla všechny srandovní pány skoro jen pro sebe. Moc mě to bavilo, hlavně když práskali bičem, to se mi moc líbí.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal