Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Samé dobré zprávy

Dneska jsme byly s paničkou na cvičáku v Jinonicích za srandovníma pánama a na poslušnosti. Panička nás přihlásila na 26.4. na zkoušku ZZO, abych prý taky něco konečně předvedla. Musíme ještě docvičit aport, prý se při něm tvářím kysele a neborderkovsky se courám. Nejdřív po mě chtějí, abych cestou s aportem neposkakovala a teď zase chtějí, abych se tvářila vesele. S tou paničkou je těžký pořízení, neví co by si na mě ještě vymyslela. Jinak mě  pan cvičitel chválil, nadává vždycvky jenom člověkům a to je správný. Já totiž nikdy za nic nemůžu. Taky jsem už velká holka, dneska jsem poprvé kousala srandovního pána do rukávu. Chvilku se mi rukáv pletl pod nohy, je skoro větší než já, ale pak už jsem se s nim srovnala a nosila ho hrdě všem na ukázku, jak jsem krvelačná borderka.
Taky mě teď panička zas všude tahá s sebou. Byli jsme se podívat v její nové práci ve sdružení Tereza. Jsou tam moc prima lidičky, byli jsme s nimi na semináři v prokopáku a já tak měla k dispozici 10 lidí, kteří mi na střídačku házeli míček. Mezitim něco řešili, ale to mě moc nebralo, jen když začli lézt přes potok, tak jsem skočila za nima a nechápala, proč si nechtějí taky nemočit tlapky až po bříško. Vždyť je to taková sranda. Jo a dneska jsem s paničkou byla ve škole na přednášce o nějakých mihulích, to mě ale nebavilo, tak jsem to celé prospala. Alespoň že se pak objevil strejda Pavel (ten mě teď o víkendu hlídal, když byli páníčkové na horách lyžovat) a teta Bára a já je mohla po svém hyením způsobu okníkat a oblízat. Jsou to hned po páníčcích a srandovních pánech ze cvičáku nejlepší člověkové, co znám. Tak mi držte palce na zkouškách,ať mi to panička nezkazí.
A taky nám psala Monika od maminky, že má maminka hotový test na TNS, CL s výsledkem clear, takže já jsem na tom stejně. Sice nevím co to znamená, ale asi je to dobře.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal