Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Po dlouhé době

Panička sice pořád sedí u počítače, ale úplně kašle na naše stránky. Je to kříž s těma páníčkama.
 Mezi úplné novinky patří, že mi přišly z Liběchova neoficiální výsledky DNA CEA s výsledkem normal, což znamená, že se nejspíš budu muset účastnit nějaké ,,bonitace,, či něčeho takového, když jsem prý tak překypující zdraví.
 Mě ale víc zajímá, že nám zase začly tréninky agilit se skvělou tetou Monikou a její dlouhosrstou kraťandou Maggie. Taky se k nám přidala kámoška Cora s páníčkama a frolíková teta Lucka s Freyou, takže jsme tam pořádná banda. Panička se raduje, jak nám to po celozimním tréninku vedení na ruku okolo stromů u nás v parku krásně běhá. Panička se sice po parkuru stále trochu motá a zmítá, ale už jsem si na ní zvykla a dokážu odhadnout, co tím chtěl básník říci. Jsem přeci inteligentní pes a v našem týmu musí mít alespoň někdo orientační smysl a panička to bohužel nebude.
 Taky pokračujeme v nácviku poslušnosti na zkoušky, ale protože jsou na mě na cvičáku moc pomalí, tak chodíme cvičit večer do parku společně s Freyou a frolíkovou tetou Luckou, jde nám to totiž dohromady moc hezky a baví nás to. V honění šupáků po cvičáku se stále zlepšuju, teď zrovna trénujeme vyštěkávání v sedě, aby to prý k něčemu vypadalo, ale mě stejně baví víc poskakovat se zadkem nahoru kolem srandovního pána a vyzývat ho ke hře. Jak on má chudák pochopit, že když před nim sedim a štěkám, tak že si chci hrát, vždyť pro to existuje jasně daný a mnou hojně využívaný signál. Ty lidi tak nevědi, co by si vymysleli. Zatim mi ještě nepůjčili rukáv, ale máme fajn figuranta, co má moc rád bordery, tak na nás jde pomalu, abysme prý něco zbytečně nezkazili, není kam spěchat. Tak já už musím končit, panička se chce jít zase ven procházkovat, tak musím s ní. Kdybyste chtěli vidět pár foteček z agilit, koukněte se na stránky kámošky Cory.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal