Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Neoficiální závody Mladá Boleslav

V sobotu jsme s mamkou a Honzou vyrazili na závody do Boleslavi. Mamka s Trixi na oficiální (poprvé v kategorii LA2) a já s Redy (doufejme) na poslední neoficiální. Stadion se mi tady moc líbí a i vše ostatní bylo moc pěkné; dost překážek na rozeskákání, příjemné komentátorky, celkově přátelské prostředí kypící ochotou.
 Naše závody začínaly agility, pak následoval jumping a nakonec rovinka. Agility se moc povedly Redynce, mě už tolik ne, zase jsem se ztratila na parkuru, ale Redy už je na mé výpadky zvyklá a slušně vždycky počká, až si rozmyslím, kam mám vlastně běžet. I přesto jsme skončili na 1. místě, hlavně díky čistému běhu. Jumping byl pro mě jednodušší, takže jsme ho zaběhly bez problémů. Sice jsem nezvládla jedinou otočku za celý parkur, ale přesto jsme doběhly na 5. místě. Rovinka byla hlavně o rychlosti a protože Redy je kvůli mě trochu pomalejší, než by správná borderka měla být, tak jsme skončily až 7. Redy mě ale potěšila, že na moje zoufalé volání ,,vpřed, vpřed,, se po mě neohlížela a opravdu pelášila dopředu. Všechny naše běhy jsou na videích.
 Dál nás s Redy čeká už tak dlouho slibovaná zkouška ZOP. Jestli se zadaří, tak bych chtěla jít 14.6. na Hostivařský cvičák. Jinak také cvičíme stopy, abysme mohli jít co nejdříve na ZM. Redynce jdou obrany moc dobře, ale moje nezkušenost se stopami je bohužel trochu oříšek.
Žádné komentáře
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal