Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Neoficiální závody agility v Masečíně

Včera jsme byli na závodech v agilitách, kde jsme se ve dvou bězích diskvalifikovali, ale v posledním jsme skončili na 5.místě. Kdyby mi to panička nekazila, tak jsem určitě doběhla líp, jenže já neumím čísla a tak se musím spoléhat na paničku. Ale počkejte až se ty čísla naučím, to už jí nebudu vůbec potřebovat, stejně jenom zdržuje.
 Nejdřív jsem ale myslela, že mě páníčkové zradili, protože mě nutili jet v autě s mojí druhou největší nepřítelkyní Freyou (švýcarským ovčákem). Ta na mě totiž taky vždycky štěká jako Rika a já se na ní šklebim, ale nepereme se. V průběhu závodů se ale ukázalo, že není tak špatná. Chtěla jsem po příjezdu ze závodů jít s ní domů, ale nedovolili mi to. Asi už budeme kámošky.
 Myslim si, že to běhání bylo docela složité. Spousta týmů se diskvalifikovala jako my. Taky jsem byla od rána hladová, protože po granulkách v autě zvracim a závody skončily až v 7 večer. Ale doma mě krom plné misky čekala půlka hovězí kosti se spoustou masíčka, takže mi to trochu vynahradili. Asi ještě na nějaký závody pojedu, ale panička mi bude muset slíbit, že se bude příště víc snažit.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal