Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Co se u nás dělo a děje

Jak jste si jistě všimli, aktualizace na našem webu poněkud váznou. Je to hlavně mým nástupem do pracovního procesu, který mi ubral dost volného času, ale to vám nemusím jistě vysvětlovat. Priority se změnily a tak raději trávím volný čas s Redy než u počítače. Ale dosti již vymlouvání.
Redynka se mnou chodí občas do práce, protože pracuji na ekocentru a jí se tam moc líbí. Každý, kdo kolem ní projde, jí hodí klacek nebo všude se válející hračky a nikoho včetně Redy to zatím nepřestalo bavit. Taky se pomalu zbavila nejistoty u ovcí a teď se občas statečně přetlačuje s beranem přes pletivo ohrady.
V nácviku sportovní kynologie stále pokračujeme, Redy docela pěkně stopuje a hlavně jí to začalo bavit (stopy jsme nakonec nacvičily s klikrem). Chodíme teď trénovat hlavně do Doks, kde nám dělá figuranta Pavel Rytíř. Chtěly jsme konečně jít na zkoušku ZM, ale bohužel nám to termínově nevyšlo. Snad to s námi bude lepší na jaře. Přidlala jsem pár fotek z obran k Redy na rajče.
Tento víkend jsme se také konečně dostaly na závody agility do Hloubětína na dvojzkoušky, kde jsme v prvním běhu skončily 21., protože jsem Redy dvakrát špatně navedla do slalomu, druhý běh byl za 4.místo a za výborně, takže konečně máme druhou zkoušku A1 splněnou. Mám teď z našeho společného běhání radost. Redy běhá teď s nadšením a hlavně o dost rychleji. Jezdíme trénovat k Pavle Duškové do Úhonic. Pavla nám moc pomohla a stále pomáhá se spolu sehrát.
Redynce byly nedávno 3 roky, dostala nového plyšového pískacího šnečka (už má třetího od té doby, co bydlí s námi). Z posledního udělala vykuchaného, bezočíčkového slimáka bez ulity.
Mamka s Trixi trénují a chodí na dlouhé procházky. Trixi je stále stejně nedšený agiliťák, prostě správně prdlá borderka. Za nedlouho jí bude už 7 let. Už má u mamky schovaný krásný dárek. 
Žádné komentáře
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal