Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Co nového v Novém roce

Před Vánočními svátky jsem navázala spolupráci s OS Toulavé Tlapky, kterým jsem také začala hlídat dvě štěňátka. Na našich stránkách se teď bude objevovat v rubrice Psi v nouzi nabídka pejsků, kteří potřebují nový domov. Prvními dvěma adepty byl Louskáček a Nony. Louskáček už našel nový domov, Nony na něj u nás stále ještě čeká.
Přes Vánoce Trixinka s Redynkou cestovaly s námi po babičkách a dědečcích, kde samozřejmě dostávali stále něco dobrého. Naštěstí to ani jedna neodnesla žádnými zažívacími obtížemi. Pak s námi vyrazili na chalupu, abychom se vyhli silvestrovskému běsnění v Praze, protože Trixi střelbu špatně snáší. Holky byly nadšené, protože se pořádně mohly vyběhat ve sněhu. Redynka to bohužel odnesla rozřízlým polštářkem, ale už je to zas dobré. Fotky nám snad časem dodá kamarádka, neb jsme zapomněli vzít s sebou foťák.
S mamkou jsme přihlášené na závody do Nučic od Pandiček. Třeba s Redynkou uděláme konečně nějakou tu zkoušku, nebo se třeba jenom nedisknem. I to by byl pro nás velký úspěch :-) Tak to jsou snad všechny novinky a snad už ta aktualizace nebude teď tolik váznout.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal