Borderky Redy a Trixi Z Černobílých

Pokusné záhlaví

Aktuality

Agility závody Nonstop Kladno

Po dlouhé okurkové sezóně konečně nějaká pořádná aktualitka! Konečně máme splněnou první zkoušku LA1.
Zúčastnily jsme se s Redynkou, mamkou a Trixi agility závodů Nonstop v Kladně. Běžely se zkoušky a jumping na umělé trávě, kterou Jahoďáci letos nově pořídili. Zkoušky LA1 byly hezky postavené. Redynka běžela krásně, očividně si to po dlouhé tréninkové odmlce užívala a já se snažila neflákat a soustředit se i přes jistou míru nervozity na parkur a hlavně na Redynku. Doběhli jsme tak s jedním odmítnutím na 7.místě, ještě za výborně. Mám z toho obrovskou radost. Jumping byl poměrně těžký i pro zkušené závodníky, takže jsem byla už dopředu smířená s diskem. Redynka ale projevila i tentokrát vysokou míru telepatie a my doběhly na 25. místě.
mamka s Trixinkou běhaly poprvé po několika měsících, takže Trixi byla velmi nedočkavá. Bohužel to znamenalo disk na zkoušce, kde Trixi skočila opačně překážku. Byla to velká škoda, protože obě běžely moc hezky a Trixinka měla krásný slalomek. V jumpingu se Trixi s mamkou také diskly, protože hned na začátku byla velmi těžká pasáž a Trixince chvilku na parkuru trvá než se zkoncentruje, takže skočila jinou překážku. Jinak ale obě opět běžely moc krásně, tak snad vyjdou příští závody.
Na závody jedeme hned za 14 dní do haly do Rudné. My s Redynkou taky čekáme, až konečně opadne sníh, abysme mohly docvičit stopy na jarní zkoušky ZM, na které bych nás ráda přihlásila.
 
Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal